متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series جزو سری کتاب های آموزشی انتشارات “هال لئونارد” به نام مجموعه ی ۱۰۰ درس آبی می باشد. این متد از سری ۱۰۰ درس، دروس طلایی کیبورد نام دارد. نویسندگان این کتاب یعنی “تاد لوری” و ” ذیویذ پرل” در این کتاب بیشترین تلاش را کرده اند تا تعلیمات و دانش خود را در زمینه ی نوازندگی کیبورد ارتقا دهند.
در این سری که مشتمل بر چهار کتاب در ژانر های بلوز، کانتری، جاز و راک می باشد. هر یک از کتاب ها در این سری ۱۰۰ نوع روش برای ایجاد خلق و ساختن فطعات روی کیبورد می باشد.

هر درس شامل بیان جزییات به وسیله انجام تمرینات مختلف می باشد. متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series تمرین نقش اساس را بازی می کند و هر قطعه باید علاوه بر این که از طریق کتاب با جزئیات تکنیکی اش آشنایی پیدا می کنید، بوسیله تمرین در همان ژانر و با هما روش انگشت گذاری که متد برای آن مشخص نموده است، به انجام چندین باره تمرینات بپردازید تا به اندازه کافی به سبک و سیاق این متد آشنایی پیدا کنید.
: ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series ویژگی های متد
متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series متدی صوتی بر اساس آموزه های ژانر های چهارگانه جاز،بلوز، راک و کانتری می باشد . 

به همین علت نوازنده می تواند به صورت صوتی نیز از خصایص موجود در متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series بهره مند شود.
نوازنده می تواند با بهره گیری از این روش، از تاکیدات بیانی و راهنمایی های موجود در فایل صوتی استفاده کند . به علاوه او می تواند از دمو های صوتی موجود در این متد بهره برده و تمرینات خود را به بهترین نحو انجام دهد. در متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series محتوا هایی مانند بلوز ۱۲ بار ، بلوز ۸ بار، بلوز ۱۶ بار، اکنیک های پر کننده دست راست، پترن های دست چپ، استایل نوازندگان بزرگ سبک بلوز، صداسازی با کوردها، و بسیاری تمرینات دیگر است. 

به علت تخصصی بودن ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series ، حتما در کلاس های آکادمی شرکت کنید تا به بهترین نحو در این خصوص آموزش ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.