بررسی باند های EQ سری JE-32

آشنایی با باند های موسیقی

همگی ما تا حدودی با کارکرد باند های موسیقی آشنایی داریم. باندهای موسیقی وابسته و مرتبط هستند به دستگاه های Equalizer صدا که این دستگاه ها وظیفه ی تنظیم کردن میان فرکانس های دریافتی را دارند.


باند های 4-BAND 500

این سری باندها که مرتبط با ساز گیتار هستند به دسته های مختلفی تقسیم می‌شوند اما ما امروز قصد داریم تا برای شما سری های EQ-32که مترونوم، تیونر و مخزن های پیکاپ های مختلف از جمله پیکاپ های کلاسیک، پیکاپ های آکوستیک و پیکاپ های پیتزو را دارا می‌باشند، را مورد بررسی قرار بدهیم.
همانطور که می‌دانید، نیاز هر موسیقیدان در کنار ساز خود، یک سری لوازم جانبی نیز بوده که تیونر و مترونوم هم جزو این لوازم های ضرروی و جانبی هستند. تیونر دستگاهی است برای کوک کردن ساز مورد نظر و مترونوم وسیله ایست برای اندازه‌گیری ریتم و میزان دلخواه که به کمک آن می‌توان قطعه را تمیزتر و بهتر نواخت. حال در این سری از باند های مورد نظر، همراه با دریافت فرکانس مورد نظر، می‌توان از مترونوم و تیونر آن نیز بهره برد.
این دستگاه دارای مخزن های پیکاپ های کلاسیک، آکوستیک و پیتزو نیز می‌باشد. این پیکاپ های گیتار، جریان صدا و قدرت آن را برای نوازنده و ساز راحت‌تر و ممکن‌تر می‌سازد

مشخصات فنی JE-32

این سری از باندهای EQ دارای بخش های مختلفی هستند که یکایک به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. ضرب ها یا (Beat) های این باند از صفر تا نُه و زمان سرعت آن بین سی تا صد و پنجاه است که یعنی از محدوده ی آرام تا باروح و تند و پرنشاط را شامل می‌شود. همچنین این دستگاه دارای علامتی برای نشان دادن ضعیف شدن باتری دارد که مانند یک چراغ اخطار کوچک است. مقاومت سوراخ های آن به ده اهم می‌رسد و بین چهارصد و چهل تا چهارصد و پنجاه هرتز فرکانس را دریافت می‌نمایند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۴۲:۰۹ | سه شنبه, ۲۳ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
نظرها: 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  درباره سونره

  سونره یک وب اپلیکیشن برای یادگیری موسیقی است و می‌تواند به عنوان ابزاری کمک آموزشی روند یادگیری موسیقی را سرعت بخشد.

  راه های ارتباطی

  پیوند های مفید