Classics to Modern(کلاسیک تا مدون)معرفی دوره آموزشی متد Classics To Moderns 1: Piano متد Classics To Moderns 1: Piano متدی بسیار خوب برای آموزش پیانو است. این متد مجموعه ای است از بخش های فراوان که از سطوح آسان،متوسط، و حرفه ای سود می برد. 


متد Classics To Moderns 1: Piano مجموعه ای بی نظیر از مجلدات آموزش پیانو به روش سنتی است که ترانه ها و قطعه هایی را در تمام ژانر ها و در تمام سطح ها برا ی یادگیری پیانو در اختیار سطوح مختلف نوازندگان و عاشقان پیانو قرار می دهد. به هیچ وجه اهمیتی ندارد که در چه سطحی از نوازندگی پیانو قرار دارید. شما می توانید با متد Classics To Moderns 1: Piano کارتان را آغاز کنید و یا اگر در سطوح متوسط و یا حرفه ای هستید به شمارگان دیگر این متد رجوع کنید. 


هدف از نوشتن و گردآوردن این کتاب توسط "دنس اگای" این بوده که بتواند نوازندگان را با تکنیک ها و قطعات بزرگ موسیقی آشنا نماید. 


این متد در شماره ابتدایی خود دارای 142 صفحه می باشد که به وسیله ی قطعات آسان از اساتید نامی تاریخ موسیقی ، از نیمه ی دوم سده 17 میلادی تا کنون می باشد. ویژگی های متد Classics To Moderns 1: Piano : متد Classics To Moderns 1: Piano ابزاری مناسب را برای یادگیری هر نوع تکنیک، و یا قطعات مشهور را در اختیار شما قرار می دهد. 


از بزرگترین ویژگی های متد Classics To Moderns 1: Piano تاریخ محور بودن آن است. چرا که بر اساس مقدماتی که بیان کردیم نویسنده گلچینی از قطعات اساتید نابغه شناخته شده ی جهان مثل بتهوون، موتزارت، شوپن، و دیگر اساتید بزرگ تاریخ موسیقی را در این مجموعه گردآوری کرده است.پیش از شروع هر قطعه، نویسنده ابتدا اطلاعاتی را به صورت بیوگرافیک از نویسنده ی نت آن قطعه در اختیار نوازنده قرار می دهد تا همراه با تسلط بر نوازندگی به نوعی با تاریخ موسیقی و بزرگان آن نیز آشنا شود. 


برای یادگیری هر چه بهتر متد Classics To Moderns 1: Piano به آکادمی بیایید و به همراهی اساتید ، بهترین بهره را از این متد قدیمی که سابقه بیش از 70 سال تربیت پیانیست ها را پشت سر خود دارد بهره ببرید.تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰:۰۰ | سه شنبه, ۱۶ / آذر / ۱۴۰۰
نظرها: 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  درباره سونره

  سونره یک وب اپلیکیشن برای یادگیری موسیقی است و می‌تواند به عنوان ابزاری کمک آموزشی روند یادگیری موسیقی را سرعت بخشد.

  راه های ارتباطی

  پیوند های مفید