کتاب آموزش موسیقی جاز هانون

کتاب آموزش موسیقی جاز هانون

کتاب آموزش موسیقی جاز هانون

کتاب موسیقی جاز هانون یکی از کتاب های مشهور موسیقی در زمینه آموزش جاز به شمار می رود. کتاب های آموزش موسیقی یکی از راه های متداول برای افرادی است که قصد دارند موسیقی را علاوه بر کلاس های حضوری به صورت آموزش موسیقی مجازی ادامه دهند . کتاب های آموزش موسیقی بسیار متنوع بوده و برای تمام ادوات در دسترس می باشند . هنگام انتخاب کتاب ، ابتدا خوب تحقیق کرده و کتابی مناسب سطح اطلاعات و ساز خود تهیه کنید . در واقع با استفاده از خلاصه و نقد و بررسی های یک کتاب می توانید تصمیم بگیرید که متد آموزش موسیقی کتاب مورد نظر شما آیا برای شما کاربردی به شمار می رود یا خیر ؟

جاز هانون

محتوی کتاب جاز هانون :

کتاب جاز هانون از جمله کتاب های آموزش موسیقی است که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. سری کتاب های آموزش موسیقی هانون که توسط پیتر دنف نوشته شده اند ؛ تماما شامل محتوی آموزشی هستند و به صورت کلی می توان گفت که این کتاب ها آموزش محور می باشند. کتاب جاز هانون ششمین کتاب از سری کتاب های محبوب آموزش موسیقی هانون به شمار می رود که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. کتاب جاز هانون در 50 درس توسط موسسه موسیقی دانان پیتر دنف تدوین شده است که به واسطه این درس ها هنرجو می تواند پیانو را به راحتی و با تمرین آموزش ببیند. هر درس کتاب جاز هانون شامل توضیحات و تمرین ها بوده و به ترتیب چیده شده اند. در واقع اصول پیشرفت در کتاب جاز هانون به صورت واضح رعایت شده است.

هنرجو طی این 50 درس از مبتدی تا حرفه ای به صورت صعودی حرکت خواهد کرد و در انتها با اطلاعات و مهارت نواختن کتاب را به اتمام خواهد رساند . کتاب جاز هانونآموزش پیانو در فصول مختلف مباحثی از جمله خطوط زاویه ای ، فواصل موسیقی ، الگوهای پنتاتونیک ، مقیاس های بلوز ، ملودی های نامنظم کروماتیک ، الگو های دو تایی ، آموزش پنجه گذاری ، تمرینات پیانو و ... را بیان کرده است . در این کتاب کد های منحصر به فردی موجود است تا به صورت آنلاین به آهنگ و ملودی ها دسترسی داشته باشید .

با اجرای نرم افزار های مختص موسیقی می توانید سرعت پخش قطعات را نیز تنظیم کنید تا همراه پخش قطعه ، نواختن آن ها را تمرین کنید.در واقع استفاده از این نرم افزارهای کمکی در پیشرفت شما تاثیر چشمگیری خواهد داشت .

جاز هانون

مشخصات کتاب جاز هانون :

·نویسنده :پیتر دنف

·تعداد صفحات کتاب : 88 صفحه

·انتشارات : نشر موسسه ی موسیقی دانان

·قیمت : 17 دلار

·زبان انتشار : انگلیسی

·ابعاد : 9*12 اینچ

نظرات کاربران :

کاربران به طور کلی از محتوی کتاب جاز هانون رضایت دارند. نحوه ی چینش تمرین ها ، سازماندهی مباحث ، حجم مطالب کتاب و... از جمله دلیل کاربران برای انتخاب کتاب جاز هانون است . حتی برخی ادعا کرده اند که پس از 20 دقیقه تمرین توانسته اند موسیقی را روان تر اجرا کنند .

البته انتقاداتی نیز به کتاب وارد است ، برای مثال کاربران سوال کرده اند که چرا هیچ تئوری موسیقی بر تمرین ها حاکم نیست و از نظر بعضی ، بخش هایی از دروس ناقص هستند .

اما در مجموع کاربران کتاب را با کلمات عالی ، مفید و کاربردی توصیف کرده اند .

کتاب های مرتبط با جاز هانون :

·جاز وتر هانون ( آموزش موسیقی پیتر دنف )

·بلوز هانون ( آموزش موسیقی پیتر دنف )

·سالسا هانون (آموزش موسیقی پیتر دنف )

·راک هانون (آموزش موسیقی پیتر دنف )

جاز هانون

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۷:۱۴ | جمعه, ۲۹ / شهریور / ۱۳۹۸
نظرها: 0
 • (رتبه فعلی 3.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 5
 • اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  درباره سونره

  سونره یک وب اپلیکیشن برای یادگیری موسیقی است و می‌تواند به عنوان ابزاری کمک آموزشی روند یادگیری موسیقی را سرعت بخشد.

  راه های ارتباطی

  پیوند های مفید