ژانر هوی متال

ژانر هوی متال، ژانری ست که بیشتر مردم، کمتر به آن علاقه دارند. ولی دردرون این ژانر هوی متال ، المان های ظریف ودل پسندی وجود دارد که درون هیچ ژانر دیگری وجود ندارد.

ژانر هوی متال به زبان ساده :

ژانر هوی متال، بیشتر کسانی را اقناع می کند، که فهم بیشتری از هنر موزیک دارند و افرادی که دانش کمی درباره ی موزیک دارند این نوع ژانر را نمی پسندند. چون ژانر هوی متال تنها به جنبه لذت بردن از موزیک نیاز ندارد،بلکه بایدروحیه لطیف و تنوع طلبی داشته باشید تا بتوانید آن را دریابید.

اگر به مورزیک هوی متال به طور دمدمی و غیر تخصصی گوش دهید، به طور قطع ان را خوشایند نمی یابید. ولی اگر به صورتی دقیق به آن گوش فرا دهید ، به نکته های ظریفی که در دل آن است پی خواهید برد.

ژانر هوی متال را اگر به خوبی گوش کنید، یعنی طور درام زدن، گبتار لید، گبتار ریتم و گیتار بیس آن ، به وضوح در می یابید که ترکیب این سازها با یکدیگر ، موضوعی بسیار پیچیده و سخت است.

ژانر هوی متال بر پایه درام استوار شده است، چون ریتم و هماهنگی باقی اعضاء نوازنده بر پایه این ساز بنا نهاده شده است.از پرطرفدارترین درامرهای حال حاضر می توان به جوی جوردیسون اشلره کرد.

پس از درام ، گیتار بیس نقش مهمی را در این ژانر هوی متال ایفا می نماید. گیتار بیس که سیم های خیلی کلفتی دارد، دارای 4 یا 5 یا در نوع های خیلی خاص دیگری حاوی شش سیم می باشد.

در ژانر هوی متال، سومین ساز مهم که در واقع شاکله ریتم های ژانر هوی متال است ، 6 سیم وجود دارد که به طور عادی صدایی از آن در نمی آید و محتاج یک آمپلی فایر است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳:۵۵ | یکشنبه, ۳۰ / تیر / ۱۳۹۸
نظرها: 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  درباره سونره

  سونره یک وب اپلیکیشن برای یادگیری موسیقی است و می‌تواند به عنوان ابزاری کمک آموزشی روند یادگیری موسیقی را سرعت بخشد.

  راه های ارتباطی

  پیوند های مفید