1.چقدر طول میکشه تا من به یک نوازنده مجرب یا پیانیست اپرا تبدیل بشم؟

پاسخ به این مسئله بستگی به میزان علاقه خودشما به موسیقی دارد.به طوری که شما میتوانید به نواختن در حد یک مبتدی اکتفا کنید ، یا آنکه با جدیت تمام ادامه دهید تا به یک نوازنده مجرب یا پیانیست اپرا و حتی مربی موسیقی تبدیل شوید.اما نکته اساسی میزان تمرین شما خواهد بود تمرین بیشتر یادگیری بهتر را به همراه خواهد داشت به طوری که برخی مدت لازم برای رسیدن به سطح مبتدی را یکسال ورسیدن به سطح حرفای رادوسال دانسته اند.

 

2.نحوه ثبت نام و شرکت در کارگاه های آموزشی موسسه سونره چگونه است؟

کافی است دست های خود را برروی صفحه کیبورد تکان دهید و با یک کپی پست ساده از طریق لینک https://www.sonereh.com/edu/login.phpاقدام به ثبت نام کنید. این کارگاه ها بهصورت غیر حضوری برگزار می شوند. درمورد آموزش غیر حضوری باید بگویم موسسه ما با ارائه ی بهترین پادکست ها و فیلم های آموزشی و امتحان آنلاین درخدمت شما خواهد بود.

3.نحوه ارائه ی مدرک در موسسه سونره چگونه است؟

این موسسه پس از پایان دوره یک مدرک به شما ارائه می کند،اما این مدرک شروع کار خواهد بود وآموزشگاه با توجه به درخواست کاربر واز بین برترین دانش آموزان خود اقدام به جذب کار آموز و مربی موسیقی کرده ودر نهایت افراد دارای صلاحیت را به نهاد های معتبر موسیقی معرفی می کند.

4.آیا درصورت عدم آموزش تضمینی برای باز پرداخت هزینه ها وجود دارد؟

متاسفانه خیر. باتوجه به قرار داد های صنفی آموزشگاه ها ، آموزشگاه حق باز پرداخت هزینه راندارند؛ چونکه آموزشگاه تنها مجری آموزش می باشد واینکه شما بتوانید وارد عرصه موسیقی بشوید یاخیر بستگی به تمرین ومهارت خود شما دارد. اما آکادمی سونره تضمین می کند از نوین ترین وبرترین کادر و متدهای مطرح و مورد تایید روز دنیا موجود در زمینه آموزش شما استفاده کند.

5.چقدر از زمان خودم رو باید تحت آموزش موسیقی از طرف موسسه سونره باشم؟

پاسخ بستگی به این داره که هدف شما کجاست و چقدر زمان دارید. اما آنچه معلوم وآشکار هست اینه که اگر می خواهید در حد یک مبتدی موسیقی اجرا کنید دست کم بایستی شش ماه بصورت متوالی وپشت سرهم برای یادگیری موسیقی مورد علاقتون زمان بگذارید.

6.از کجا بفهمم چه سازی و موسیقی مناسب من هستش؟

به نظر موسسه سونره خود شما مهم ترین فاکتور در انتخاب ساز و آهنگ مناسب هستید. حالات روحی علایق وسبک موسیقی که به اون عشق می ورزید اساسی ترین راهنمای شما خواهد بود. با این حال گاهی ممکن نتونید بین چند سبک بهترین انتخاب کنید ،باید به شما مژده بدم چونکه در این مواقع ازطریق لینک https://www.sonereh.com/contact-us.html میتونید بامشاورهای ما ارتباط بگیرید وبهترین انتخاب داشته باشید. شماره تلفن 22299359-٠٢١پاسخ گوی سوالات شما درتایم اداری خواهد بود ودر صورتی که نتوانستید از طریق لینک ارتباط داشته باشید ،می توانید این مورد را امتحان کنید.

7.چه زمانی یادگیری موسیقی بهترین نتیجه را دارد؟

موسیقی همانند زبان انگلیسی برای خود یک زبان است بهترین زمانی که کودک شما می تواند به موسیقی علاقه مند شود سن سه تا پنج سالگی است. گذاشتن موسیقی وآهنگ برای کودکان زیر پنج سال شنوایی آن ها رابهبود می بخشد. بهترین زمان شروع آموزش موسیقی شش سالگی می باشد ونباید فراموش کرد که انسان هرگاه بخواهد می تواند یاد بگیرد حتی در چهل سالگی.در زمینه یادگیری موسیقی در سنین بالا تحقیقات فراوانی انجام شده ونتایج حاکی از امکان پذیر بودن می باشد.

درباره سونره

سونره یک وب اپلیکیشن برای یادگیری موسیقی است و می‌تواند به عنوان ابزاری کمک آموزشی روند یادگیری موسیقی را سرعت بخشد.

راه های ارتباطی

پیوند های مفید