Beginning Rock Kayboordدوره ی جامع سری کتاب های Beginning Rock Keyboard: مجموعه ای چند جلدی است که شما را با مفاهیم اولیه ژانر راک آشنا می کند . 

چگونگی دوره ی دوره ی جامع سری کتاب های Beginning Rock Keyboard دوره ای است که از دو بخش تئوری و عملی تشکیل می شود. در بخش تئوری این دوره به شناخت مولف و گرد آورنده ی این کت می پردازیم و در بخش عملی به اجرای قطعات دوره ی Beginning Rock Keyboard: خواهیم پرداخت. 


  شما در این دوره تمامی نکات لازم و مثبت برای اجرای هر چه بهتر قطعات راک روی کیبورد را خواهید آموخت . دوره ی جامع سری کتاب های Beginning Rock Keyboard: Hal Leonard Keyboard Style Series به شما اجرای سولو و همراه با گروه را به بهترین نحو خواهید آموخت . همه ی قطعات کتاب به همراه اجرای آن در دوره ی آکادمی به شما آموزش داده می شود . 


آموزش بر اساس دوره ی جامع سری کتاب های Beginning Rock Keyboard بسیار مفرح خواهد بود و قصد و نیت ما در آکادمی این است که تدریس همراه با هیجان و سرگرمی را برای هنرجویان فراهم کنیم. آهنگ ها در این کتاب طوری تنظیم شده اند که که شما از تمپوی کم و آهسته آرام آرام به تمپوی سریعتر و تندتر می رسید تا در نوازندگی به خوبی هر چه تمام تر خبره شوید و پس از اتمام دوره احساس بهتری نسبت به قبل از آن داشته باشید و توانایی درک قطتات راک را به خوبی داشته باشید . 


  حتما در کلاس های آکادمی ما با مبلغی ناچیز شرکت کنید تا تواناییهای خود در زمینه نوازندگی موسیقی راک را به خوبی به وسیله ی اساتید خبره ی ما پرورش دهید.
فهرستمدرسین این دوره

ثبت نام دوره

برای ثبت نام دوره باید در سایت عضو شوید یا اینکه وارد شوید.
ورود / ثبت نام