Pink Floyd Play Alongمعرفی کتاب Pink Floyd - Ultimate Guitar Play-Along سری کتاب های معرفی کتاب Pink Floyd - Ultimate Guitar Play-Along هر چیزی را که شما در ارتباط با ترانه های مورد علاقه خود از این گروه مشهور می خواهید بدانید، را عرضه می کند. 


کتاب Pink Floyd - Ultimate Guitar Play-Along توسط نوازندگان خود گروه پینک فلوید گرد آوری شده است و تمامی اجزای موسیقایی مرتبط با آهنگ هایی که اجرا کردند را در خود دارد. معرفی کتاب Pink Floyd - Ultimate Guitar Play-Along، در خود دست نوشته های سازندگان ترانه های گروه، یادداشت های آنها درباره ی کارهایی که انجام می دادند و توضیحات بسیار زیاد دیگری مثل چگونگی ضبط ترانه هایشان را برای طرفداران شان تشریح می کند. پس اگر عاشق این گروه بزرگ و تکرار نشدنی در موسیقی جهان هستید حتما در دوره های آکادمی شرکت نمایید تا به بهترین نحو مسائلی را که در کتاب Pink Floyd - Ultimate Guitar Play-Along مورد ارائه قرار گرفته برای شما تبیین شود. 


در معرفی کتاب Pink Floyd - Ultimate Guitar Play-Along دو نسخه از هر اجرا و آهنگ های گروه وجود دارد . یکی رکوردی که به همراه سازنده ی ترانه در استودیو اجرا می شده است و دیگری اجرای ترانه بدون استفاده از ساز و فقط آواز ترانه ها را در بر می گیرد. ویژگی های کتاب Pink Floyd - Ultimate Guitar Play-Along : وقتی که شما از پلی بک یک اجرا به علاوه ی تنالیته ی آهنگ ها که در هر بار اجرا تغییر می کند ، برای اجرای تمرین ها، آهسته


فهرستمدرسین این دوره

ثبت نام دوره

برای ثبت نام دوره باید در سایت عضو شوید یا اینکه وارد شوید.
ورود / ثبت نام