طریقه‌ی آشنایی ریچارد کلایدرمن با پیانو کارود

در ساعت 5 بعد از ظهر روز 21 ژانویه سال 2017، آقای ریچارد کلایدرمن با رئیس گروه Yuehe، لی ژیکیانگ (Lai Zhiqiang) ملاقات کرد. در این ملاقات نامه‌ای جهت تایید نام تجاری پیانو کارود به دید آقای کلایدرمن رسید و مورد پذیرش ایشان واقع شد. در این زمان لی ژیکیانگ یک نامه‌ی زیبا و خلاقانه‌ از ملاقات و تایید ریچارد کلایدرمن آماده و به ایشان هدیه کرد.  

 

برند پیانو کارود و ساخت پیانو با بهترین متریال

با توجه به گفته های لی ژیکیانگ؛ ریچارد کلایدرمن از جمله پیانیست های بسیار محبوب و مورد علاقه‌ی وی است و بسیار مناسب برای همکاری با برند پیانو کارود می باشد. با توجه به قطعات چینی پیانوی ساخته شده توسط ریچارد کلایدرمن. از نزدیک ترین مامور های ریچارد کلایدرمن شنیده شده که وی علاقه‌ی زیادی به فرهنگ چینی در زمان شنیدن معماهای باستانی چین از خود نشان داده است. پس از موسیقیدان شدن ریچارد کلایدرمن، اغلب سعی بر این داشته که انواع موسیقی های چینی را در کار های پیانوی خود بگنجاند و به این طریق موسیقی پیانوی چینی را به سراسر جهان معرفی کند. این تیم حرفه ای با اطلاعات ناب و کامل درباره‌ی پیانو، موسیقی های عاشقانه و اطمینانی کامل در مورد آهنگ و کیفیت پیانو گرد هم آمده اند.


 


 

برند پیانو کارود و ساخت پیانو با بهترین متریال Carod، یک برند معروف پیانو است که انواع پیانو را با استفاده از بهترین متریال ساخته و به بازار هنر عرضه می کند. این برند مشهور تایید شده توسط استاد پیانو ریچارد کلایدرمن است که استعداد بینظیرش در زمینه نواختن پیانو از زمان کودکی زبانزد دوست داران هنر می باشد. ریچارد کلایدرمن، با توجه به استعداد بی نظیرش در نواختن پیانو، افتخارات بسیار زیادی در زمینه تولید موسیقی های ناب با پیانو کسب کرده است. در ژانویه سال 2017، ریچارد کلایدرمن، کلاس پیانوی جهانی در چین برگزار کرد که در این کلاس با برند پیانو کارود قراردادی را امضا کردند. در آن روز ریچارد کلایدرمن رسما به عنوان سخنران پیانو کارود معرفی شد و تا به امروز در این زمینه فعالیت های گوناگونی انجام داده است. مدیر و موسس شرکت معروف طراحی و ساخت پیانو بنام پیانو فورته در می باشد.  ادامه مطلب