طریقه‌ی آشنایی ریچارد کلایدرمن با پیانو کارود
در ساعت 5 بعد از ظهر روز 21 ژانویه سال 2017، آقای ریچارد کلایدرمن با رئیس گروه Yuehe، لی ژیکیانگ (Lai Zhiqiang) ملاقات کرد. در این ملاقات نامه‌ای جهت تایید نام تجاری پیانو کارود به دید آقای کلایدرمن رسید و مورد پذیرش ایشان واقع شد. در این زمان لی ژیکیانگ یک نامه‌ی زیبا و خلاقانه‌ از ملاقات و تایید ریچارد کلایدرمن آماده و به ایشان هدیه کرد.

 

با توجه به گفته های لی ژیکیانگ؛ ریچارد کلایدرمن از جمله پیانیست های بسیار محبوب و مورد علاقه‌ی وی است و بسیار مناسب برای همکاری با برند پیانو کارود می باشد. با توجه به قطعات چینی پیانوی ساخته شده توسط ریچارد کلایدرمن، می توان به درک عمیق آن از فرهنگ چینی آگاه شد. از نزدیک ترین مامور های ریچارد کلایدرمن شنیده شده که وی علاقه‌ی زیادی به فرهنگ چینی در زمان شنیدن معماهای باستانی چین از خود نشان داده است. پس از موسیقیدان شدن ریچارد کلایدرمن، اغلب سعی بر این داشته که انواع موسیقی های چینی را در کار های پیانوی خود بگنجاند و به این طریق موسیقی پیانوی چینی را به سراسر جهان معرفی کند. پیانو کارود یک مارک پیانو در سطح جهانی است که مطابق با پیانیست های کلاس جهانی راه اندازی شده است. همه‌ی قسمت های اصلی پیانو کارود را افراد برجسته و معروف از شرکت های پیانوی جهانی تشکیل داده اند کی همین امر یکی از دلایل موفقیت این برند جهانی می باشد. از جمله‌ی این افراد پاسکوالینو سرا می باشد که به عنوان یک طراح پیانوی ایتالیایی برای سمت مدیر فنی این مجموعه دعوت شده است. با توجه به گفته های آقای لی: با دعوت این افراد برجسته برای همکاری در پیانو کارود، ما در تلاش هستیم که پیانو هایی در کلاس جهانی مخصوص تمام پیانست های حرفه‌ای جهان بسازیم. ما بطور ویژه یک مدل جهانی و جدید طراحی کردیم که می تواند بازار عظیمی را برآورده کند. تلفیق ویژه‌ای از زیبایی شناسی شرقی و غربی از جمله دامنه گسترده و بلند و ملایم وجود دارد که فقط برای ریتم استیرو موسیقی کلاسیک اروپایی مناسب نیست بلکه موسیقی شرقی را نیز تفسیر خواهد کرد. آقای ریچارد کلایدرمن تنها موسیقیدان و پیانیست سطح جهانی است که می تواند برای تایید برند پیانو کارود مناسب باشد.

 

برند پیانو کارود و ساخت پیانو با بهترین متریال
Carod، یک برند معروف پیانو است که انواع پیانو را با استفاده از بهترین متریال ساخته و به بازار هنر عرضه می کند. این برند مشهور تایید شده توسط استاد پیانو ریچارد کلایدرمن است که استعداد بینظیرش در زمینه نواختن پیانو از زمان کودکی زبانزد دوست داران هنر می باشد. ریچارد کلایدرمن، با توجه به استعداد بی نظیرش در نواختن پیانو، افتخارات بسیار زیادی در زمینه تولید موسیقی های ناب با پیانو کسب کرده است. در ژانویه سال 2017، ریچارد کلایدرمن، کلاس پیانوی جهانی در چین برگزار کرد که در این کلاس با برند پیانو کارود قراردادی را امضا کردند. در آن روز ریچارد کلایدرمن رسما به عنوان سخنران پیانو کارود معرفی شد و تا به امروز در این زمینه فعالیت های گوناگونی انجام داده است.

در مورد برند مشهور پیانو کارود می توان گفت که این برند متعلق به گروه Yuehe است. در زمینه ساخت انواع پیانو های با کیفیت با بهترین متریال فعالیت می کند که هسته‌ی آن تمام برند های مشهور جهانی را شامل می شود. کارود پیانو به دلیل ساخت انواع پیانو های دست ساز و عالی به این محبوبیت جهانی رسیده است. مدیر فنی پیانو کارود شخصی ایتالیایی به نام پاسکوالینو سرا (Pasgualino Serra) می باشد. سرا از مهندسان ایتالیایی بسیار معروف در زمینه‌ی پیانو ساخت ایتالیا است که تخصص بسیار زیادی در رابطه با ساخت پیانو های دست ساز دارد. پاسکوالینو سرا از طرف سازمان مشهور ثبت اختراع پیانو serra، به سمت مدیر فنی کارود پیانو منصوب شد. این رویداد به دلیل ایجاد یک تیم پیانوی عالی با استفاده از پیانوهای برند پاینو کارود صورت گرفته است.

این تیم حرفه ای با اطلاعات ناب و کامل درباره‌ی پیانو، موسیقی های عاشقانه و اطمینانی کامل در مورد آهنگ و کیفیت پیانو گرد هم آمده اند.

 

مهارت در طراحى و ساخت به كيفيت مى انجامد

از بدو  تاسيس كارخانه در اوایل قرن ٢٠، كارود همیشه به عنوان الگوی معيار استاندارد صنعت پيانو سازى تمام دست ساز در آلمان شناخته شده است