درباره Toyamaتویاما
یکی از بهترین انواع پیانو، تویاما است که بسیاری از طرفداران این ساز به خرید آن روی آورده اند. تویاما نوعی بسیار عالی و با کیفیت است که وضوح صدا و قدرت و ماندگاری کوک آن بسیار زیاد است. اگر قصد خرید پیانو را دارید یکی از بهترین مارک هایی که می توانیم به شما پیشنهاد می کنیم، تومایا است. تویاما یک پیانوی آلمانی است که با بهترین متریال های اروپایی ساخته شده است. صدای فوق العاده ای دارد که از چوب های تمام اسپروس اروپایی بیرون می آید. این مارک را می توانید با قیمت مناسب خریداری کنید. خرید پیانو اگر با اطلاعات و دانش خرید همراه باشد، نتیجه ای رضایت بخش به دنبال خواهد داشت. برای همین قبل از خرید پیانو حتما نوع و ویژگی های آن را چک کنید. امروزه دلالانی هستند که به این وسیله ی مقدس و با ارزش نیز رحم نمی کنند. برای همین قبل از خرید پیانو مواظب این گروه هایی که کار فروش پیانو انجام می دهند باشید. 


خرید پیانوخرید پیانو تویاما با کیفیتی فوق العاده یکی از گزینه های خوب پیش روی شماست. پیانوهای دست ساز که قدمت زیادی دارند. بدنه ی آنها تمام چوبی است. طراحی این پیانوها به طرز بسیار زیبایی انجام شده است. بسیاری از سلیقه ها جذب این نوع پیانو می شوند. بسیار زیبا هستند و در عین حال کیفیت صدا و فرکانس دهی آنها بسیار بالا می باشد. دقت داشته باشید در خرید پیانو سازهایی که زود کوک از دست می دهند در دراز مدت شما را خسته خواهند کرد. پیانو تویاما این ویژگی را ندارد و کوک آن ماندگاری بالایی دارد. با خرید پیانو تویاما می توانید به راحتی آن را با گروههای ارکستر و باندهای موسیقی نیز به کار ببرید. امروزه در بسیاری از خانه ها، خرید پیانو را تنها به منظور دکور انجام می دهند. پیانو تویاما ظاهری زیبا و بسیار شیک دارد و محال است که عاشق طرح و کارکرد آن نشوید. 
در مورد پیانو بیشتر بدانید

شاید برایتان سوال باشد مبدع پیانو چه کسی بوده است. بارتولومئو کریستوفری کسی است که پیانو را در ساده ترین شکل آن ارائه داد. بعدها در قرن هجدهم، پیانو به شکل آنچه امروز می بینید درآمد. شمایی که قصد خرید پیانو تومایا را دارید این را بدانید که این پیانو آلمانی است. بهترین تولیدکنندگان پیانو نیز در این کشور شروع به ساخت و ارائه ی پیانو کرده اند. یکی از اساسی ترین عامل های رشد در قرن هجده و نوزده را همین پیانو می دانند. وقتی که کم کم دیگر کشورها و خانه ها شروع به ساخت و تولید آن کردند. بعد از تولید انبوه پیانو، رقابت بر سر بالا بردن کیفیت و جذب رضایت مشتری بالا گرفت. مسئله ای که پیانو تویاما همواره از آن سربلند بیرون آمده است. پیانو ساز با ارزشی است که قدمت و اصالت خود را حفظ کرده است و همواره بهترین ها و حرفه ای ها سمت آن می روند. 


انواع پیانو بر اساس ارتفاع


پیانوهای اسپینت: کوتاه ترین اندازه پیانوهای دیواری را این نوع پیانو دارد. ارتفاع کم آنها باعث می شود که نتوانید کتابچه نت را بر روی آن قرار دهید. طبعا به دلیل کوچک بودن، دامنه صدایی محدودتری دارند. اگر قصد خرید پیانو دارید، این نوع کوچک است و جای زیادی نمی گیرد و برای کارهای ساده و نواختن های روزمره گزینه ی مناسبی است.
پیانوهای کنسول: ارتفاع این نوع اندکی بلندتر از اسپینت است. ارتفاع آنها بین 100 تا 110 سانتی متر است. بیشترین مقدار عرضه ی این نوع پیانو در کشور آمریکا بوده است. بیشترین مشتریان این نوع پیانو کسانی بودند که به دنبال ست کردن پیانو با اثاث منزل خود بودند. چرا که این نوع پیانو را در تنوع رنگ و طرح تولید می کردند. 
پیانوهای استودیو: این نوع پیانو را بیشتر در آموزشگاههای موسیقی و استودیوهای ضبط صدا به کار می برند. ارتفاع آنها نیز 110 تا 120 سانتی متر است. صفحه صدای این نوع پیانو بزرگتر است و سیم های بلندتری نیز دارند. برای همین صدای قابل توجهی نیز دارند. خرید پیانو استودیو گزینه ای مناسب برای لذت بردن از صدا و هنر پیانو است. بسیاری از قابلیت های یک پیانوی استاندارد را با این نوع پیانو خواهید داشت.
پیانوهای حرفه ای: بلندترین نوع پیانو نیز به این نوع برمی گردد. ارتفاع پیانوهای حرفه ای از 121 سانتی متر بلندتر است. حتی این مقدار بعضا به 150 سانتی متر نیز می رسد. این نوع بلند را در دهه های قبل بیشتر شاهد بوده ایم. با این نوع پیانو، این امکان برای شما فراهم شده است که قوی ترین نت های دنیا را بنوازید.
خرید پیانو تویامادر هنگام خرید هر نوع ساز موسیقی، با تنوعی از مارک ها و قیمت ها مواجه خواهید شد. مهم ترین مساله نیت شما از خرید یک ساز می باشد. قطعا هر چه هدف شما بالاتر و حرفه ای تر باشد، نیاز به خرید پیانو بهتری دارید. برای همین توصیه ی ما این است که یک پیانوی خوب را خریداری کنید تا بتوانید رنج گسترده ای از کارها را با آن انجام دهید و هر لحظه که قصد فروش را داشتید، پیانوی خوب را بهتر می توان فروخت. 

ویژگی های پیانو تویاما

کیفیت صدای پیانو تویاما بالاست و بسیاری از مشتری ها و دارندگان این نوع پیانو از کاربرد آن بسیار خرسند هستند.
قابلیت ماندگاری کوک این پیانو زیاد است و لازم نیست مدام نگران و در حال کوک کردن آن باشید.
چنانچه زیبایی برای شما مهم است، تویاما از نوع پیانوهای زیباست.
بدنه این نوع پیانو از چوب های با کیفیت بالا ساخته شده است.
شیک و با کلاس است و می توانید از آن به عنوان دکور استفاده کنید. 
امروزه اگرچه در کشورهای آسیایی نیز تلاش هایی برای ساخت و تولید پیانو گرفته شده است. اما این را در نظر داشته باشید که تولید های انبوه گاه به ضرر محصول تمام شده و نتیجه ی عکس می دهد. تویاما آلمانی از برندهای محبوب و اصل پیانو است که مرغوب ترین متریال های ساخت پیانو در آن بکار رفته است. 
چرا پیانو بخریم
پیانو ساز معتبر و با ارزشی است. قطعا با یادگیری و تهیه ی آن می توانید بسیار از نظر هنری پیشرفت کنید. نوازندگان پیانو انسان های بسیار باهوش و خوش ذوقی هستند. با پیانو می توان لحظه ها و خاطره های بسیار خوبی را برای خود رقم بزنید. خرید پیانو یکی از رویاهایی است که بسیاری دنبال می کنند. تویاما نیز یکی از مارک هایی است که این رویا را به نحو احسن به واقعیت تبدیل می کند. همیشه این را به خاطر داشته باشید که گاهی هزینه های اولیه ی زیاد از هزینه های اضافی تعمیر و تعویض بعدی می کاهد.