درباره کارود

کارود پیانویی است بسیار فراتر از پیانوهای اکونومی و در مقایسه با بالاترین و معروفترین پیانوهای دنیا حرفهای بسیار برای گفتن دارد.هدف کارود ساخت پیانویی است که ترکیبی از صنایع دستی سنتی آلمان و هنر ایتالیا که با طراحی مستقل، داشتن توانایی برای تولید طیف گسترده ای از پیانو هاو توان بالقوه ای که تولید می کند که کمیت تولید از 1000 پیانو سالانه در 2012 به بیش از 10 هزار پیانوسالانه رسیده است. در حال حاضر کارود توسعه قابل قبولی در صحنه های بین المللی داشته است.

 

برای اطمینان از اینکه هر قطعه بکار رفته شده در کیفیت بالای پیانو بهترین نقش را خود را ایفا میکند، استاندارد بسیار بالایی دارد.

 

شرکت YH به شدت هر فرایند تولید را کنترل می کند. ابتدا قطعات 60 روز در محیطی آرام، برای محافظت از ثبات بی نظیر در صدای آن نگهداری میشوند. همه محصولات و قطعات کارود دارای "گواهی حرفه ای معتبر" راین آلمان " میباشد.این کیفیت عالی با قیمت نهایی مناسب و در صنعت پیانو ، کارود را تبدیل به محصولی قابل رقابت در بازار چین و جهانی کرد، همچنین پیانو Carod با داشتن شهرت خوب، درصد قابل توجه ای را در بازارهای پیانو به دست آورد. از اهداف بلند مدت کارود تبدیل شدن به بزرگترین برند در چین میباشد. تمامی پرسنل کارود موظف بیاد گیری پیانو هستند و اجرا در رسیتال پرسنل کارود میباشند و کارود نیز بعنوان مزایا هزینه کلاسهای پیانو پرسنل را تقبل میکند

 

کارود همچنین جایزه فروش "بهترین برند پیانو در اینترنت" را به دست آورده است.

 

برای اطمینان هرچه بیشتر از کیفیت قطعات بکار رفته درکارود

با شرکتهای معتبر زیر همکاری میکند.

German Renner | Strunz| Abel | Dehonit | Italian ciresa | luo Action | Chuan Yaetc. 

 

پیانو کارود و خرید پیانوی با کیفیت

 پیانو
از جمله ساز های بسیار خوش صدا با محبوبیت بالاست که در بین همه‌ی ساز ها بالاترین دامنه‌ی صوتی را دارد. اگر شما تنها یکبار به صدای زیبای این ساز گوش داده باشید، میزان تاثیر آن بر روان و تقویت روحیه‌ی خود حس خواهید کرد. تمام حس های مثبت و منفی را می توان از طریق نواختن پیانو به شنونده منتقل نمود. پیانو ها در برند های محبوب و معروف متفاوتی تولید می شوند که در بین این برند ها، برند پیانو کارود حرف اول را می زند. اگر یک نوازنده‌ی حرفه‌ای باشید، با یک بار نواختن پیانو های کارود،میزان قوت در ساخت و کیفیت عالی این پیانو ها را به خوبی متوجه خواهید شد. دلایلی برای متفاوت بودن و کیفیت عالی پیانو های پیانو کارود وجود دارد که در همین مطلب به بیان آن می پردازیم.

خرید پیانو با کیفیت بالا، تاثیر بسیار زیادی در نواختن شما خواهد داشت. پیانوی خریداری شده، با توجه به نوع آن و کیفیت ساخت آن، زیبایی و جلوه های نوازندگی شما را چندین برابر می کند. صدای عالی و دل انگیز را فقط با پیانو های با کیفیت تجربه خواهید کرد. از جمله این مدل پیانو ها، پیانو های ساخت ایتالیا هستند که توسط استاد بزرگ پاسکوالینو سرا طراحی و ساخته شده اند. سرا از بزرگان طراح در زمینه طراحی و ساخت پیانو های با کیفیت است که امروزه در پیانو کارود به عنوان مدیر فنی فعالیت می کند. آقای سرا موفقیت های زیادی در زمینه ساخت پیانو ها دارد که در این مورد می توان به اختراع سیستم رزونانس در پیانو اشاره کرد.


درباره‌ی پیانو کارود

پیانو کارود یک برند محبوب پیانو است که برای خرید پیانو با کیفیت و تهیه یک پیانوی عالی ایجاد شده است. این برند با توجه به کیفیت ساخت و تولید با بهترین متریال، مورد توجه استاد پیانوی بزرگ، ریچارد کلایدرمن قرار گرفته است. با خرید پیانو با کیفیت از برند پیانو کارود می توانید لذت نوازندگی عالی و شنیدن صدای محشر آن را تجربه کنید.

درباره‌ی بنیانگذار برند پیانو کارود می توان گفت که شخصی به نام آدولف کارود در سال 1800 میلادی، که از جمله پیانیست ها و مهندسان مشهور آلمان بود، در ایالت ساکسونی متولد شد. وی در سال 1860 اولین پیانو کارود را با طول 1520 تولید کرد. از زمان اولین تولید، شرکت پیانو کارود به تولید پیانو های دست ساز مشهور شد و تا به امروز این ویژگی را در طراحی و ساخت پیانو های خود حفظ کرده است. بسیاری از پیانو های ساخت دست با ویژگی های بسیار عالی و از جنس بهترین متریال را به بازار هنر ارائه کرده است.

پیانو کارود در ابتدای قرن بیستم، معیار صنعت در آلمان بود؛ خصوصا در مورد پیانوی بزرگی که طراحی صدای پیشرفته در جهان را با استفاده از رشته های معروف سوزوکی یا روزلاو و چکش با کیفیت از آن خود کرد. نوازندگی با این پیانو می تواند بهترین لحن را در پیانو برای شما تضمین کند. پیانو کارود به عنوان یک شرکت ساز حرفه‌ای، خرید پیانو با کیفیت و فروش آن را در سطح جهانی و همچنین شبکه‌ی پس از فروش را در سراسر جهان ایجاد کرده است. این ویژگی امکانی به مشتریان می دهد که از خدمات پس از فروش این شرکت در سطحی گسترده بهره مند شوند. پیانو کارود پتانسیل عظیم تولید پیانو های کارود را بیش از 10 هزار مجموعه در سال از آن خود کرده است.

کلاویه های پیانو

پاسکوالینو سرا در پیانو کارود

از طراحان برجسته‌ی پیانو با تجربه های بزرگ و فراوان در زمینه ساخت پیانو، آقای پاسکوالینو سرا می باشد که به دلیل طراحی پیانو هایی از نوع عمودی و به صورت دست ساز در این زمینه موفقت های بزرگی کسب کرده است. آقای سرا در ابتدا در شرکت مهندسی سرا در ایتالیا مشغول به طراحی و ساخت پیانو با کیفیت توسطبهترین متریال بوده است که به خاطر تولید و طراحی اینگونه پیانو، در دنیای هنر و نوازندگان مرتبه‌ی بالایی کسب کرده است. پاسکوالینو سرا با یک برنامه‌ی ساخت بسیار حرفه‌ای به مدت 20 سال عمر گرانبهای خود را به ساخت پیانو های زیبا پرداخته است و الان دارای درجه‌ی استاد نابغه در این رابطه می باشد. سیستم رزونانس در پیانو که منبع صدای آن قاشق قاشق است اختراع کرده و پیانو های ساخت ایتالیا را با ویژگی های فنی فوق العاده به پیانو کارود وارد کرده است.

آقای سرا نقش بسیار مهم و بزرگی در پیانو کارود ایفا می کند. در زمان مهمی برای ساخت یک تیم کاری منحصر بفرد از ایشان دعوت به عمل آمد تا به عنوان مدیر فنی در جهت ارتقای پیانو کارودبه این مجموعه بپیوندد. از جلمه ویژگی های پیانو هایی که آقای سرا طراحی کرده اند می توان به وجود صفحه‌ی رزونانس در این پیانو ها، چوب های پشت فریم، چوب های طبیعی استفاده شده در ساخت این پیانو ها، ضخامت بالا و کیفیت عالی قطعات اشاره کرد. جنس تمام این پیانو ها، چوب ضخیم و مقاوم می باشد که در طراحی ساخت و ظاهر زیبای آنها تاثیر بسزایی داشته است.

در پیانو های کارود که طراحی شده توسط پاسکوالینو سرا هستند؛ اکشن های مخصوصی با رفلکس های پیانوی بسیار سریع که سریع ترین میزان حرکت کلاویه ها و چکش ها را در هنگام نوازندگی از خود نشان خواهد داد. این میزان سرعت در سطح جهان نسبت به پیانو های دیگر می باشد. از جدید ترین و منحصر بفرد ترین پیانو های ساخت سرا در پیانو کارود می توان به 2 مورد C26-R و C23-T اشاره کرد.

پاسکوالینو سرا
 پیانو مدل C26-R برند پیانو کارود


پیانوی کارود C26-R یک نمونه از پیانو های دست ساز سرا هستندکه در کارگاه شخصی آقای سرا در ایتالیا ساخته شده است. این مدل پیانو با طراحی ساخت بسیار زیبا و خاص از نمونه های سفارشی کار های سرا می باشد. در اندازه 49.6 و وزن 285 کیلو گرم طراحی و تولید شده است. دارای صفحه‌ی کلیدی بسیار نرم و راحت با ظاهر دکوراتیو عالی است که ذوق و شور نوازندگی را درون شما زنده می کند. ضخامت صفحات آن 8 میلی متر می باشد ور در رنگ بلوطی بسیار زیبا با استفاده از چوب های طبیعی گردو طراحی شده است. خرید پیانو با کیفیت در مدل C26-R، می تواند یک ایده مناسب برای نشان دادن نوازندگی فوق العاده شما باشد.

 

قسمت پین های تون در این پیانو از جنس فولاد پریمیوم با سرهای نیکل می باشد که بسیار مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند. در ساخت قسمت دیگر پیانوی کارود از بهترین متریال استفاده شده است. با دقت در طراحی ویژه و کیفیت ساخت این پیانو می توان هنر دست سرا و تجربه‌ی فوق العاده این استاد بزرگ را مشاهده کرد.


پیانو مدل C23-T برند پیانو کارد 

این پیانو مانند پیانوی قبلی از ساخته های دست آقای پاسکوالینو سرا است. به صورت بسیار حرفه‌ای در کارگاه شخصی استاد سرا در ایتالیا طراحی و ساخته شده است. امروزه می توانید این مدل پیانو را از برند پیانو کارود تهیه کنید. با خرید پیانو با کیفیت در مدل C23-T که از بهترین متریال برای ساخت قسمت های مختلف آن استفاده شده است، می توانید تجربه‌ی نوازندگی بسیار عالی با یک پیانو دست ساز زیبا را تجربه کنید. این پیانو در رنگ های سفید، مشکی و رنگ درخت ساج طراحی و تولید شده است.

برای ساخت اینپیانو ابعاد 48.4 و وزن 270 کیلو گرم در نظر گرفته شده است که در اندازه و وزنی بسیار ایده آل برای یک پیانوی عمودی می باشد. برد صدای این مدل پیانو دارای صفحه هایی با کیفیت 8 میلی متر ساخته شده است. به دلیل دست ساز بودن این پیانو ظرافت های بسیار زیبایی را در ساختار آن مشاهده خواهید کرد که هنر دست یک استاد با تجربه و بزرگ است.

پیانو مدل C23-T

فروش پیانو در پیانو کارود به یک رکورد جهانی در بین سایر فروشگاه های اینترنتی تبدیل شده است. پیانو کارود، این رتبه‌ی جهانی را مدیون هنر دست پاسکوالینو سرا و تایید استاد بزرگ پیانیست ریچارد کلایدرمن است که با تایید این برند یک قدم بزرگ به سوی پیشرفت و توسعه‌ی تولید پیانوی با کیفیت در کلاس جهانی برداشت. امروزه نوع طراحی و ساخت فنی پیانو های کارود در بین تمام پیانیست های معروف جهان پیچیده است. با توجه به دلایل موفقیت پیانو کارود و با تایید استاد پیانیست معروف، در حال حاضر ریچارد کلایدرمن در تمام کلاس ها و سیمنار های خود به سخنرانی در مورد پیانو کارودمی پردازد. در بیشتر کنسرت های جهانی بزرگ که بر گزار می شود از پیانو های برند کارود استفاده می شود.


 

همچنین در کلاس های آموزشی آقای کلایدرمن استفاده از پیانو کارود به یک اجبار تبدیل شده است. در روز های گذشته، هر کجا که نمای از پیانو برده می شد، ذهن بیشتر مردم و نوازندگان به سمت برند های رایج سوق پیدا می کرد. ولیکن امروزه با توجه به تعریف های دو استاد بزرگ در زمینه نواختن و ساخت پیانو، برند پیانو کارود به عنوان معروف ترین و بزرگ ترین تولید کننده پیانو های دست ساز و با کیفیت شناخته شده است. با توجه به این پیشرفت چشمگیر در زمینه خرید و فروش پیانو به صورت اینترنتی انتظار می رود که در آینده‌ای نه چندان دور برند پیانو کارودپایه و اساس خریداران و نوازندگان پیانو شود. در آخر علاوه بر تایید پیانیست برتر جهان و دست ساز های سرا، موفقیت برتر این برند را از چشم فیلم ساخته شده توسط یک پیانیست نسل دوم به نام رابرت استرین خواهند دانست.