کارود گرند کنسرت GP-275

  • برند: carod
  • مدل: GP-275

مشخصات فنی


توضیحات

پیانو GP-275- -9.0 Concert Grand piano یکی از انواع مختلف پیانو با کیفیت می باشد. این محصول از پیانو گرند مناسب نوازندگی در کنسرت و سالن های بسیار بزرگ و پر جمعیت است. در ادامه این مطلب سعی شده تا اطلاعاتی پیرامون پیانو GP-275- -9.0 Concert Grand piano در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. معرفی پیانو GP-275- -9.0 Concert Grand piano

علاقه مندان به خرید پیانو و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این ساز می توانند برای آشنایی بیشتر به سایت سونره (www.sonereh.com) مراجعه نمایند. در ادامه ی این مطلب نیز اطلاعاتی پیرامون پیانو GP-275- -9.0 Concert Grand piano در غالب جدول بیان شده است.

این پیانو در مقایسه با نمونه های دیگر دارای وزن بیشتری می باشد. تمامی قطعات پیانو GP-275- -9.0 Concert Grand piano ساخته ی دست بهترین سازندگان عرصه ی ساز و موسیقی می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد پیانو های گرند می توان به استفاده از قطعات کلیدی آلمانی از جمله سیم های با کیفیت شرکت Roslau آلمان یا ساندبردهای Strunz آلمان و همچنین چکش های ساخته شده توسط شرکت Abel یا FFWاشاره کرد.

شکوه و زیبایی پیانو GP-275- -9.0 Concert Grand piano درخور نوازندگی در سالن های پرجمعیت و کنسرت های بزرگ می باشد. آوای گوش نواز این ساز هر شنونده ای را مبهوت خواهد کرد.

بازگشت