Toyama TL-126

پیانو ها چه از لحاظ شکل ، چه از لحاظ کانسپت و صدا و چه از لحاظ طراحی اقسام متفاوتی دارند. یکی از انواع پیانوها، از لحاظ شکل، پیانوهای دیواری هستند که به پیانوهای لهستانی نیز مشهورند. پیانو Toyama مدل TL-126 هم در زمره ی همین پیانو ها هستند.
  • برند: Toyama
  • مدل: TL-126
مشخصات فنی


توضیحات


   TOYAMA پیانو پیانو آکوستیک سنتی، استانداردهای پیانیست حرفه ای مورد نیاز برای تولید است. طراحی و محاسبه هر جزئیات درست و مناسب، دقیق، ظریف و صدای شفاف هستند، لمس کلید احساس خوب، راحت و حساس، این پیگیری مداوم از کامل TOYAMA پیانو کریستال است. با یک سطح بالایی از بیان، موسیقی بازی مفید است، که انرژی و حرکت را به ارمغان می آورد. طراحی حرفه ای لوکس دارای شکل صاف و حس قوی از زمان است. این بهترین شریک برای عملکرد حرفه ای است.

 •  رنگ: براق سیاه و سفید

 •  ارتفاع: 126 سانتی متر

 •  عرض: 151 سانتی متر

 •  عمق: 59 سانتی متر

پیانو Toyama مدل TL-126 دارای اندازه رایج 49.6 اینچ می باشد و نسبت به انواع نمونه های مشابه خود بسیار بسیار سبک تر است . پیانو Toyama مدل TL-126 تنها 260 کیلوگرم وزن دارد و دارای عمقی حدود 60 سانتیمتر است. استراگچر و پایه ها از جنس صنوبر هستند و توان بسار بالایی در برابر هر گونه ضربه یا حادثه احتمالی دیگر را دارد.

این پیانو با کاور رویه و پد کلیدها به شما عر ضه می شود.

در خصوص ظاهر پیانو Toyama مدل TL-126 باید گفت که رنگ مشکی پر کلاغی خاصش ، جلایی اساطیری به خانه ی شما می دهد و صدای آن آن قدر حجیم و زیباست که در برابر آن مرعوب می شوید.

پیانو Toyama مدل TL-126 دارای پدال هایی با کارکرد دمپر و سستین می باشد. وضوح صدای پیانو Toyama مدل TL-126 به شدت عالی ست و حجم خیلی زیادی تولید می کند . پیانو Toyama مدل TL-126از نوع اکوستیک است و دارای پایه هایی صاف و صیقل خورده است . درب رویه پیانو به صورت هیدرولیکی و با باد باز و بسته می شود و نیازی به زور و ضرب زیادی برای این عمل ندارد ، چه بسا که در انواع غیر هیدرولیک شدت ضربه پد و یا هر نوع عامل تصادفی دیگری باعث آسیب به ساز می شود.


 

پیانو
Toyamaمدل TL-126

 

پیانو ها چه از لحاظ شکل ، چه از لحاظ کانسپت و صدا و چه از لحاظ طراحی اقسام متفاوتی دارند. یکی از انواع پیانوها، از لحاظ شکل، پیانوهای دیواری هستند که به پیانوهای لهستانی نیز مشهورند. پیانو Toyama مدل TL-126 هم در زمره ی همین پیانو ها هستند. تفاوت جنس صدای تولیدی از این نوع پیانو با پیانوهای معممولی ، بیشتر در حجم صدایی ست که تولید می کنند. در این نوع پیانو به واسطه اینکه ساز با دیوار همجواری دارد صدایی عمیق و کشیده حس می شود و حجم بیشتری از صدا را در ذهن مخاطب پدید می آورد.بازگشت