Toyama TL-132

TL-132
  • برند: toyama
  • مدل: TL-132
مشخصات فنی


توضیحات

پیانو ها چه از لحاظ شکل ، چه از لحاظ کانسپت و صدا و چه از لحاظ طراحی اقسام متفاوتی دارند. یکی از انواع پیانوها، از لحاظ شکل، پیانوهای دیواری هستند که به پیانوهای لهستانی نیز مشهورند. پیانوToyama TL-132هم در زمره ی همین پیانو ها هستند. تفاوت جنس صدای تولیدی از این نوع پیانو با پیانوهای معممولی ، بیشتر در حجم صدایی ست که تولید می کنند. در این نوع پیانو به واسطه اینکه ساز با دیوار همجواری دارد صدایی عمیق و کشیده حس می شود و حجم بیشتری از صدا را در ذهن مخاطب پدید می آورد.

پیانوToyama TL-132دارای اندازه رایج 49.6 اینچ می باشد و نسبت به انواع نمونه های مشابه خود بسیار بسیار سبک تر است . پیانوToyama TL-132تنها 260 کیلوگرم وزن دارد و دارای عمقی حدود 60 سانتیمتر است. استراگچر و پایه ها از جنس صنوبر هستند و توان بسار بالایی در برابر هر گونه ضربه یا حادثه احتمالی دیگر را دارد.

این پیانو با کاور رویه و پد کلیدها به شما عر ضه می شود.

در خصوص ظاهر پیانوToyama TL-132باید گفت که رنگ مشکی پر کلاغی خاصش ، جلایی اساطیری به خانه ی شما می دهد و صدای آن آن قدر حجیم و زیباست که در برابر آن مرعوب می شوید.

پیانوToyama TL-132دارای پدال هایی با کارکرد دمپرو سستین می باشد. وضوح صدای پیانوToyama TL-132به شدت عالی ست و حجم خیلی زیادی تولید می کند . پیانو Toyama مدل TL-126از نوع اکوستیک است و دارای پایه هایی صاف و صیقل خورده است . درب رویه پیانو به صورت هیدرولیکی و با باد باز و بسته می شود و نیازی به زور و ضرب زیادی برای این عمل ندارد ، چه بسا که در انواع غیر هیدرولیک شدت ضربه پد و یا هر نوع عامل تصادفی دیگری باعث آسیب به ساز می شود. 

بازگشت